Produkty

Výrobcovia / značky

8-snímačové parkovacie senzoryV ponuke sú 12 produkty.

8-snímačové parkovacie senzory
U 8-snímačových senzorov je potrebné pri výbere sledovať hlavne informácie o tom, akým spôsobom sú spínané predné senzory. Kým u zadných snímačov je zopnutie jednoducé - stačí ich napojiť na cúvacie svetlo, u predných senzorov sa s tým výrobcovia vysporiadali rôzne.

Najčastejším spôsobom spínania predných senzorov je zošliapnutie brzdového pedálu. To môže však niekoho za jazdy rušiť, aj keď sa väčšinou iba rozsvieti displej bez toho aby došlo k akustickej signalizácii. Podľa nášho názoru je nejideálnejším riešeným parkovací systém PM-Y2816, ktorý spína predné senzory nielen po zošliapnutí brzdového pedálu (nie je nutné zapájať), ale aj po vyradení spätného chodu na dobu cca 20 sekúnd. Elegantné a praktické.

V neposlednom rade je možné riešiť predné a zadné parkovacie senzory tiež inštaláciou dvoch nezávislých zariadení. K tomu je možné využiť akékoľvek bežné zadné parkovacie senzory, ku ktorým pridáte buď senzory ovládané zošliapnutím brzdového pedálu (PTS400EX-F), alebo ďalšie bežné senzory v kombinácii s CANBUS modulom M CAN, ktorý zabezpečí ich zopnutie iba do rýchlosti 10km / h

Ak vyberiete senzory ovládané zošliapnutím brzdového pedálu, je možné ich alternatívne zapojenie miesto na brzdu na kľúčik zapaľovania a prídavný vypínač.

Prestriekaní senzorov do farby vozidla je možné prakticky u akéhokoľvek výrobku. Nástrek musí byť vykonaný tenkou vrstvou, aby nedošlo k zliatie priestoru v medzikružia.

Košík  

(prázdny)
Reklama