Produkty

Výrobcovia / značky

Parkovacie senzoryV ponuke sú 38 produkty.

Parkovacie senzory
Pri výbere by ste mali vedieť či chcete aby parkovací senzor signalizoval prekážky iba za vozidlom, pred vozidlom, alebo prekážky pred aj za vozidlom tzv. predozadné (8-snímačové).

Potom si môžete vybrať, či chcete akustickú signalizáciu, alebo signalizáciu displejom.

Akustické senzory vydávajú signál (pípanie) pomocou bzučiaka umiestneného v zadnej časti vozidla. Pípanie je najskôr pomalé a postupným približovaním vozidla k prekážke sa pípanie zrýchľuje, až začne systém vydávať stály tón (vzdialenosť od prekážky je menšia ako 30cm). Vybrať si môžete aj parkovací systém, ktorý má senzory umiestnené v držiaku EČV/ŠPZ. Takéto senzory majú uľahčenú montáž.
Pri parkovacích senzoroch s displejom je akustická signalizácia rozšírená o LED, alebo LCD displej na ktorom sa zobrazuje vzdialenosť od prekážky. Displej môže byť prepojený s riadiacou jednotkou aj bezdrôtovo.

Parkovacie senzory s kamerou zobrazujú reálny priestor za vozidlom a ak sú namontované aj pomocné senzory, na displeji sa zobrazuje aj reálna vzdialenosť od prekážky a pomocné čiary. Dajú sa kúpiť aj samostatné kamery, ktoré môžu byť namontované do zadného nárazníka, alebo na držiak ŠPZ. Výstup z kamery môžete potom zapojiť k displeju, alebo k multimediálnym systémom vo vozidle.

Pri montáži parkovacích senzorov je hlavné dodržiavať postup, ktorý je podrobne opísaný v inštalačnom návode, nachádzajúci sa v každom balení. Prelakovanie senzorov je prakticky možne u všetkých senzorov, dôležité je len aby sa farba neztiekla do priestora medzikružia. Ťažné zariadenia parkovacím senzorom nevadia.

Teraz novinka v ponuke parkovacie senzory STEELMATE. Tieto senzory vrelo ODPORÚČAME! Kvalita ich prevedenie je na veľmi vysokej úrovni. Možno porovnať s parkovacími senzormi Valeo. Cena je však zhruba o polovicu nižšia!

Košík  

(prázdny)
Reklama