Produkty

Výrobcovia / značky

Autoalarm Mistral GSM 077

Autoalarm s GSM modulom, ktorý je možné ovládať mobilným telefónom. Jeho základom je kvalitný alarm značky Mistral s množstvom komfortných funkcií.

Viac detailov

Výpredaj Výpredaj!
119,90 € s DPH


Mistral GSM 077 je autoalarm so vstavaným GSM modulom, pomocou ktorého ste o stave auta informovaný na váš mobilný telefón všade, kde je pokrytie GSM signálom. Samotný autoalarm má kvalitné prevedenie s množstvom funkcií vyvinutých pre čo najširšie potreby zákazníkov ale aj montážnych technikov.

Alarm je vybavený slotom pre SIM kartu na bočnej strane riadiacej jednotky. Slot je prístupný z vonkajšej strany, takže pre vloženie SIM karty nie je potrebné nič rozoberať. SIM karta nie je súčasťou balenia autoalarmu, túto si zakúpite u vášho mobilného operátora, spolu s hlasovým paušálom, prípadne predplateným kreditom pre hlasové hovory.

GSM komunikácia s alarmom prebieha ako štandardný hlasový hovor. Alarm je vybavený hlasovým menu až v štyroch jazykoch - SK, CZ, HU, EN. Pri každom prípadnom poplachu bude alarm volať na vami dve zvolené telefónne čísla. Pomocou hlasového oznamu budete okamžite informovaný o narušení a stave auta. Ak by sa auto nachádzalo na mieste so slabým alebo žiadnym signálom a alarm by nemohol vykonať poplachové volanie, tak okamžite, ako bude signál GSM znovu dostupný, bude vyvolané nové volanie. Ak by sa naopak alarmu nepodarilo na prvý raz dovolať majiteľovi auta, bude sa pokúšať dovolať nastavený počet krát (2,4,8,12x), kým nebude hovor prijatý. Ak by sa nepodarilo spojiť s prvým nastaveným číslom, alarm pokračuje volaniami na druhé zvolené telefónne číslo.

Zavolaním na alarm do auta môžete kedykoľvek zistiť jeho stav, ovládať zapnutie/vypnutie alarmu a vyvolať kontrolné volanie alarmu, na zistenie dostatočného kreditu na SIM karte a prítomnosti signálu GSM.

Mobilná komunikácia s alarmom je samozrejme chránená voliteľným vstupným heslom. Pri ovládaní alarmu cez GSM je možné použiť aj režim zadávania celého reťazca znakov, ktoré sa pošlú do hovorového spojenia automaticky a nie je nutné vyčkávať na ukončenie hlasového oznamu. To umožňuje jediným stlačením zapnúť alebo vypnúť alarm, prípadne naprogramovať telefónne čísla alebo vstupný kód.

K autoalarmu Mistral GSM 077 sú dodávané dva jednocestné diaľkové ovládače s plávajúcim kódom. Pomocou ovládača môžete alarm ovládať a využívať ako klasický jednocestný alarm, ale pri poplachu budete informovaný volaním na mobilný telefón.

Alarm je vybavený navyše konektorom UART, pre pripojenie CAN BUS modulu. Konektor je možné využiť aj na naprogramovanie funkcií alarmu pomocou PC. Alarm vo verzii Mistral GSM 077 CAN BUS môže byť zapojený na CAN BUS zbernicu auta, čo podstatne zjednoduší jeho montáž.

Prúdový odber alarmu je 42 mA, pri volaní 150 mA špičkovo.

Ďalšie technické údaje:Diaľkové ovládače
počet 1-cestných DO: 2
počet tlačídiel na 1-cestných DO: 3
maximálny počet naprogramovaných DO: 4
maximálny dosah DO (metrov): 60
Snímače
otrasový snímač: 1-zónový, 3-vodičový
ultrazvukový snímač: voliteľné
polohový snímač: voliteľné
automatické odpojenie chybného snímača: áno
vypnutie snímačov - manuálne vo vozidle: áno
Vstupy/výstupy
samostatný vstup pre prídavný snímač: 1-zónový, 3-vodičový
vstup pre ochranu dvere, kapota, kufor: áno
blokovací výstup: áno
výstup na smerovky/svetlá: áno
výstup na smerovky cez výstražný trojuholník: áno
univerzálny výstup (AUX): 1 - s nastaviteľnou dĺžkou impulzu
zaťažiteľnosť výstupu (AUX): 1 A
výstup na diaľkové otváranie kufra / typ: releový
výstup pre doťahovanie originálnych elektrických okien, predĺžením impulzu na CZ: áno
Výstup na centrálne zamykanie
typ výstupu: releový
dvojitý odomykací impulz: áno
dvojitý uzamykací impulz: áno
zamykanie / odomykanie od zapaľovania: áno
Bezpečnostné funkcie
kontrola otvorených dverí: áno
pamäť poplachu: áno
obmedzenie počtu poplachov: áno
tiché alebo hlasité zapínanie / vypínanie alarmu: áno
rearming - automatické znovuzapnutie alarmu: áno
passive arming - aktivácia poslednými dverami: áno
funkcia Panic: áno
oneskorenie aktivácie alarmu: áno
núdzové odstavenie bezpečnostným kódom: áno
servisný režim: áno
Technické parametre
siréna: nezálohovaná
vyhotovenie: modulárne
tepelná odolnosť: -40°C — +80°C
napájacie napätie: 10 -16 V
kódovanie komunikácie: plávajúce

Košík  

(prázdny)
Reklama