Produkty

Výrobcovia / značky

Tempomat AP 900C

Tempomat AP 900C

Univerzálny tempomat s pripojením na CAN BUS - slúži na nastavenie a udržanie požadovanej rýchlosti, čím napomáha vodičovi ku komfortnej jazde počas dlhých ciest. Je vhodný nie len pre vozidlá s CAN BUS zbernicou.

Viac detailov


259,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Zákazník ktorý zakúpil tento tovar, si kúpil aj:

Univerzálny tempomat s pripojením na CAN BUS - slúži na nastavenie a udržanie požadovanej rýchlosti, čim napomáha vodičovi ku komfortnej jazde počas dlhých ciest. Je vhodný nie len pre vozidlá s CAN BUS zbernicou. Užívateľ si môže sám uložiť do pamäte dve rôzné rýchlosti, ktoré potom flexibilne dokáže aktivovať stlačením tlačidla. Tempomat nastaví predvolenú rýchlosť a bude ju udržiavať až kým ju uživateľ nezruší. 

Výhody:
- úspora paliva  pri efektívnej jazde
- pohodlné a komfortné šoférovanie
- dodržiavanie predpísaných rýchlostí, a tým ušetrenie na prípadných pokutách

Tempomat je určený pre vozidlá s elektronicky ovládaným plynovým pedálom (s manuálnou alebo automatickou prevodovkou) a je vhodný prevozidlá nielen s CAN BUS zbernicou.

Pre ovládanie tempomatu je nutné použiť ovládaciu páku CM35. Na prepojenie plynového pedálu s riadiacou jednotkou motora je nutné použiť T-kabeláž na konkrétny typ vozidla - viď Zoznam podporovaných vozidiel AP900C - pripojenie cez CAN BUS, alebo Zoznam podporovaných vozidiel AP900C - analógové pripojenie.

Upozornenie: Prosím dbajte na správny výber T-kabeláže (značka/typ/motor/diesel alebo benzín)Košík  

(prázdny)
Reklama