Produkty

Výrobcovia / značky

Parkovacie senzory PM Y-2651

Parkovacie senzory PM Y-2651

Parkovací asistent so 4-senzormi a zvukovou signalizáciou prednostne určený na použitie s kamerou a displejom. Po dokúpení kamery a displeja zobrazuje vzdialenosť prekážky priamo do obrazu na displeji.

Viac detailov


48,00 € s DPH


Parkovacie senzory PM Y-2651 tvorí samostatne funkčný parkovací modul so štyrmi ultrazvukovými senzormi, ktoré snímajú priestor za autom. Ihneď po zaregistrovaní prekážky začne modul akustickými signálmi upozorňovať vodiča na približnú vzdialenosť auta od prekážky.

K modulu PM Y-2651 je možné pripojiť aj kameru a zobrazovací displej. V tomto prípade sa bude po zaradení spiatočky na displeji zobrazovať video obraz priestoru za autom . Do obrazu bude modul súčasne zobrazovať grafické a číselné  údaje o vzdialenosti prekážky od auta. Kamera a displej nie sú súčasťou balenia parkovacieho modulu PM Y-2651.

K tomuto parkovaciemu modulu je možné pripojiť ľubovolnú NTSC kameru do VIDEO vstupu modulu. Riadiaca jednotka video signál spracuje a následne pošle do displeja cez video výstup. Modul PM Y-2651 je možné pripojiť k ľubovoľnému displeju, ktorý je schopný spracovať signál normy NTSC. 
Je teda použiteľný pre väčšinu bežných LCD displejov používaných v automobiloch.

Kamera a displej sa môžu pripojiť k sade aj pomocou bezdrôtového modulu WLSTo je obzvlášť výhodné riešenie pre dlhé dodávky, prípadne nákladné autá, autobusy.

Obsah balenia:

-riadiaca jednotka

-4x ultrazvukový senzor

-reproduktor

-napájacia kabeláž s filtrom a poistkou 2A

-kabeláž vstup/ kabeláž výstup video

-vymedzovacie podložky pod senzory, inštalačný materiál

-špeciálny vrták - fréza

Senzory
Počet zadných senzorov: 4
Priemer: 23,3 mm
Konektor: zapojený priamo do jednotky
Farba snímačov: čierna
Prelakovateľnosť: áno
Distančné podložky: áno
Vŕtacia fréza: 20,5 mm
Ostatné parametre
Napájanie riadiacej jednotky: 10 - 15 V
Bezdrôtová komunikácia: voliteľné
Odber: < 0.3 A
Video vstup: áno
Pracovná teplota: -40°C ― +80°C

Košík  

(prázdny)
Reklama