Produkty

Výrobcovia / značky

Diaľkové ovládanie Smart PKE PV pre vozidlá VW, Audi, Škoda, Seat

Automatický bezdotykový systém ovládania fabrického centrálneho zamykania bez použitia kľúča, alebo stlačenia tlačidla na diaľkovom ovládači. Vhodný pre vozidlá VW, Audi, Škoda, Seat s originálnym vyskakovacím kľúčom.

Viac detailov


137,00 € s DPH

Dostupnosť: Nedostupné


Smart PKE PV je komfortným autodoplnkom pre automobily vybavené od výroby centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním v kľúči. Slúži na bezdotykové ovládanie fabrického centrálneho zamykania - bez použitia kľúča, alebo stlačenia tlačidla na diaľkovom ovládači. Smart PKE PV je vhodný pre vozidlá VW, Audi, Škoda, Seat.

Systém PKE (Passive Keyless Entry) využíva rádiovú RFID komunikáciu. Princíp spočíva v tom, že jeho zabudovaná  riadiaca jednotka pomocou antén vysiela identifikačné údaje pre príjem priradeného ovládača. Ak sa k autu priblíži vodič s príslušným ovládačom a systém autorizuje tento ovládač, dvere sa odomknú. Po skončení jazdy, vypnutí zapaľovania a vzdialení sa od auta systém dvere zamkne.

Montáž tohto zariadenia je veľmi jednoduchá - spočíva v pripojení napájacieho napätia, zapaľovania, prípadne vstupu zo smeroviek. Systém umožňuje v závislosti na funkciách pôvodného diaľkového ovládača aj doťah okien. V pôvodnom kľúči sa vymení časť s elektronikou diaľkového ovládača, mechanická časť ostáva pôvodná.

Ďalej je možné využiť funkciu alarmu - zapojenie otrasového snímača (je v balení) a výstupu na klaksón (prípadne na sirénu - nie je v balení). Otrasový snímač bude počas zamknutého stavu auta aktívny a prípadný otras na aute Smart PKE ohlási pípaním klaksónu (sirény).

Diaľkový ovládač so systémom Smart PKE je rovnaký ako pôvodný, dizajn ovládača ostáva zachovaný. Taktiež ostávajú funkčné všetky pôvodné funkcie ovládača vykonávané pomocou tlačidiel.

Smart PKE má aj funkciu šetrenia autobatérie. Ak by ste odstavili auto na dlhší čas, systém prejde po 3 dňoch od posledného zamknutia do úsporného režimu. Funkcia bezdotykového ovládania bude vypnutá - auto teda otvoríte klasicky stlačením tlačidla na ovládači. Funkcia PKE sa opäť aktivuje až po zapnutí a vypnutí zapaľovania.

Diaľkový ovládač Smart PKE je potrebné do vozidla nakódovať (rovnako ako pôvodný ovládač). Nakódovanie je možné vykonať v servisnom stredisku pomocou softvéru VAG-COM.

Systém podporuje súčasné nakódovanie viacerých ovládačov Smart PKE - ak napríklad vozidlo používa viacero vodičov a každý z nich má svoj kľúč.

Pre vozidlá VW group sa používajú rôzne typy ovládačov. Pre určenie  kompatibility a správneho typu Smart PKE je potrebné pôvodný originálny kľúč otvoriť a porovnať číslo kľúča:

kod_kluca.jpg

 

 

Typ PKE
Vozidlá
Číslo pôvodného kľúča
Krajina
MHz
PV7 niektoré najnovšie modely VW 
1K0 959 753 N 
všade 
434
PV5 02 - VW, Seat, Skoda 

1K0 959 753 G

1J0 959 753 AG

1J0 959 753 AH

1J0 959 753 CT

1J0 959 753 DA

Európa 434

 

 

Pri zadávaní objednávky je potrebné uviesť v Poznámke číslo pôvodného kľúča a prípadne požadovaný typ PKE - PV7, alebo PV5.

 

Funkcia PKE je dostupná aj pre niektoré vozidlá Ford - pozrite si model Smart PKE PF2.

Košík  

(prázdny)
Reklama

Zľavnený tovar