Produkty

Výrobcovia / značky

Diaľkové ovládanie Smart PKE PF2 pre vozidlá Ford

Automatický bezdotykový systém ovládania fabrického centrálneho zamykania bez použitia kľúča, alebo stlačenia tlačidla na diaľkovom ovládači. Vhodný pre vozidlá Ford s originálnym vyskakovacím kľúčom.

Viac detailov


137,00 € s DPH

Dostupnosť: Nedostupné


Smart PKE PV je komfortným autodoplnkom pre automobily vybavené od výroby centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním v kľúči. Slúži na bezdotykové ovládanie fabrického centrálneho zamykania - bez použitia kľúča, alebo stlačenia tlačidla na diaľkovom ovládači.

Systém PKE (Passive Keyless Entry) využíva rádiovú RFID komunikáciu. Princíp spočíva v tom, že jeho zabudovaná  riadiaca jednotka pomocou antén vysiela identifikačné údaje pre príjem priradeného ovládača. Ak sa k autu priblíži vodič s príslušným ovládačom a systém autorizuje tento ovládač, dvere sa odomknú. Po skončení jazdy, vypnutí zapaľovania a vzdialení sa od auta systém dvere zamkne.

Montáž tohto zariadenia je veľmi jednoduchá - spočíva v pripojení napájacieho napätia, zapaľovania, prípadne vstupu zo smeroviek. V pôvodnom kľúči sa vymení časť s elektronikou diaľkového ovládača, mechanická časť ostáva pôvodná.

Ďalej je možné využiť funkciu alarmu - zapojenie otrasového snímača (je v balení) a výstupu na klaksón (prípadne na sirénu - nie je v balení). Otrasový snímač bude počas zamknutého stavu auta aktívny a prípadný otras na aute Smart PKE ohlási pípaním klaksónu (sirény).

Diaľkový ovládač so systémom Smart PKE je rovnaký ako pôvodný, dizajn ovládača ostáva zachovaný. Taktiež ostávajú funkčné všetky pôvodné funkcie ovládača vykonávané pomocou tlačidiel.

Smart PKE má aj funkciu šetrenia autobatérie. Ak by ste odstavili auto na dlhší čas, systém prejde po 3 dňoch od posledného zamknutia do úsporného režimu. Funkcia bezdotykového ovládania bude vypnutá - auto teda otvoríte klasicky stlačením tlačidla na ovládači. Funkcia PKE sa opäť aktivuje až po zapnutí a vypnutí zapaľovania.

Diaľkový ovládač Smart PKE je potrebné do vozidla nakódovať (rovnako ako pôvodný ovládač). To je možné vykonať v servisnom stredisku pomocou kódovacej sekvencie.

Systém podporuje súčasné nakódovanie viacerých ovládačov Smart PKE - napríklad ak vozidlo používa viacero vodičov a každý z nich má svoj kľúč.

Smart PKE PF2 je vhodný pre vozidlá Ford Focus, Fiesta a Mondeo s vyskakovacím typom kľúča.

 

Funkcia PKE je dostupná aj pre vozidlá VW, Audi, Škoda, Seat - pozrite si model Smart PKE PV.

Košík  

(prázdny)
Reklama

Zľavnený tovar