Produkty

Výrobcovia / značky

Bezdotykový imobilizér SKY BRAKE DD Motion

Bezdotykový imobilizér SKY BRAKE DD Motion

1-okruhový bezdotykový imobilizér s protiúnosovým režimom, vhodný aj pre motocykle.Špecifickosťou verzie MOTION je vstavaný gyroskopický senzor, ktorý aktivuje blokovací okruh pri pohybe vozidla.

Viac detailov

Znížená cena!
139,90 € s DPH

179,00 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané


1-okruhový bezdotykový imobilizér s protiúnosovým režimom a gyroskopickým senzorom pohybu.

Auto vybavené týmto zariadením môže byť používané jedine ak sa osobný bezdátový a bezdotykový ovládač nachádza v aute alebo jeho tesnej blízkosti ( do 15 m). Ak je zapnuté zapaľovanie bez prítomnosti ovládača a vozidlo je v pohybe systém sa automaticky zablokuje prípadne naštartovaný motor zhasne.

Režim proti krádeži je aktivovaný pokiaľ motor beží a PT je vynesený mimo dosah riadiacej jednotky. Počas 55 sekúnd riadiaca jednotka čaká na signál od PT, potom zazneje varovný signál po dobu 55 sekúnd pre vodiča a následne výstražný signál po nastavenú dobu. V prípade ak je však naďalej vozidlo v pohybe, imobilizačný okruh sa nepreruší. Prerušenie nastane až po zastavení vozidla na dobu aspoň 10 sekúnd a následnom pohybe. Jazda je znemožnená, pokiaľ nebude PT v dosahu riadiacej jednotky, alebo zadaním špeciálneho bezpečnostného kódu (PIN).

Balenie obsahuje:

  • 1-okruhový imobilizér
  • 2x bezdotykový ovládač (transceiver)
  • signalizačný pípak
  • identifikačnú kartu
  • kompletný manuál

Už sa nepredáva, nahradili sme ho novým typom: Imobilizér Skybrake SK DD5+ Motion

Košík  

(prázdny)
Reklama