Produkty

Výrobcovia / značky

GSM autoalarm KEETEC T GSM

KEETEC T GSM je systém použiteľný ako GSM autoalarm alebo GSM pager. Možnosť nastaviť 4 telefónne čísla, prehľadné programovanie pomocou PC, ovládanie systému pomocou SMS správ, 6x výstup, 5x vstup.

Viac detailov

Výpredaj Výpredaj!
149,00 € s DPH

215,00 € s DPH


KEETEC T GSM je prvý GSM autoalarm na trhu s priamym pripojením na CAN BUS zbernicu vozidla. Spojenie technológie GSM komunikácie s technológiou CAN BUS systémov poskytuje užívateľom nadštandardné zabezpečenie vozidiel. GSM autoalarm KEETEC zabezpečuje užívateľom neustálu kontrolu nad stavom vozidla bez obmedzenia dosahu. V prípade vyvolaného poplachu je užívateľ okamžite informovaný volaním alebo zaslaním SMS správ na 4 telefónne čísla. T GSM poskytuje veľké množstvo užívateľských a systémových funkcií programovateľných pomocou PC.

KEETEC T GSM ako GSM autoalarm
T GSM ako autoalarm je možné ovládať niekoľkými spôsobmi. Príkazovými SMS správami z autorizovaných telefónnych čísiel (max. 4 telefónne čísla), pomocou diaľkových ovládačov (doplnením sady diaľkového ovládania RF MAX, RF KEY alebo RF 380) alebo pôvodným diaľkovým ovládačom od vozidla (verzia T GSM CAN - podporované vozidlá).

T GSM obsahuje inteligentný sekvenčný výstup s učiacim režimom a spätnou kontrolou, ktorý slúži na pripojenie optickej signalizácie smerovými svetlami pomocou jedného vodiča. V učiacom režime sa systém naučí frekvenciu blikania smerových svetiel vozidla a spätná kontrola dohliada aby nezostali blikať smerové svetlá.

Popis vstupov/výstupov T GSM ako autoalarm:

Vstupy:
- zapaľovanie
- dverové kontakty s nastaviteľnou polaritou / kontrola smerových svetiel
- kontakt kapoty / aktivácia systému (ARM)
- kontakt batožinového priestoru / deaktivácia systému (DISARM)
- vstup prídavného snímača

Výstupy:
- zamykací impulz / pager
- odomykací impulz / doťahovanie okien
- sekvenčný výstup / imobilizačný výstup
- siréna / klaksón
- imobilizačný výstup / otvorenie batožinového priestoru
- výstup na smerové svetlá

KEETEC T GSM ako GSM pager
Pri použití ako GSM pager môžete T GSM využiť na ovládanie externých zariadení, alebo externé zariadenie dokáže aktivovať vstupy T GSM. Dĺžku aktivácie výstupu je možné nastaviť v príkazovej SMS správe. Pokiaľ dôjde k aktivácii vstupu, systém odošle SMS správu na nastavené telefónne čísla.

Popis vstupov/výstupov T GSM ako pager:
- 5x vstup
- 6x výstup

Všetky užívateľské a systémové funkcie nájdete podrobne rozpísané v návode na použitie.

Technické parametre
Napájanie 12V +/-25%
Kľudový odber 29mA
Pracovná teplota -30° do +70°
Podporovaný mobilný operátori Orange, T-Mobile, O2
Rozmery 80 x 60 x 21 mm

Košík  

(prázdny)
Reklama