Produkty

Výrobcovia / značky

Parkovací modul PM CBS 2S-ŠPZ

Kvalitný parkovací asistent európskej výroby s dvoma senzormi a akustickou signalizáciou. Je zabudovaný v podložke pod ŠPZ - jeho montáž je jednoduchšia oproti modelom so senzormi do nárazníka.

Viac detailov


75,00 € s DPH

Dostupnosť: Nedostupné


Parkovací modul CBS 2S-ŠPZ je európsky výrobok vysokej kvality. Senzory parkovacieho modulu sú osadené do podložky pod EČV (starý názov ŠPZ). Montáž sady je teda omnoho jednoduchšia oproti sade so štyrmi, alebo viacerými samostatnými senzormi do nárazníka.

Ultrazvukové senzory modulu snímajú priestor za autom. Zachytenú prekážku signalizuje reproduktor, ktorý má nastaviteľnú hlasitosť v dvoch úrovniach. Na púzdre reproduktora je osadená červená LED dióda, ktorá taktiež signalizuje vzdialenosť prekážky blikaním. Čím bližšie je prekážka, tým rýchlejšie je pípanie reproduktora a blikanie LED diódy.

Modul je vybavený funkciou "Hook correction" - ktorá umožňuje nastavenie snímačov tak, aby nebrali do úvahy ťažné zariadenie, prípadne rezervné koleso na 5. dverách. Parkovací modul umožňuje navyše aj pripojenie výstupu "radio MUTE" - tento stlmí hlasitosť rádia po zaradení spiatočky (ak rádio podporuje funkciu MUTE).

 

Senzory
Počet zadných senzorov: 2
Deformácia snímacieho uhla (ťažné, rezerva na 5. dverách): áno
Frekvencia senzorov: 40 kHz
Farba snímačov: čierna
Distančné podložky: nie sú potrebné vďaka špeciálnej konštrukcii senzorov
Displej a signalizácia
Zvuková: áno
Regulácia hlasitosti zvukovej signalizácie: áno
Maximálna zaznamenaná vzdialenosť prekážky: 1.8 m
Signalizácia nulovej vzdialenosti od prekážky pri: 0,5 m
Ostatné parametre
Napájanie riadiacej jednotky: 10,8 - 15 V
Odber: < 0.1 A
Radio MUTE výstup: áno
Pracovná teplota: -25°C ― +70°C
Aktivácia spiatočkou: áno

Košík  

(prázdny)
Reklama