Produkty

Výrobcovia / značky

Parkovací modul PM FBSN-4S

Parkovací modul európskej výroby so štyrmi senzormi do nárazníka a akustickou signalizáciou. Modul umožňuje montáž do kovových nárazníkov, nastavenie dosahu senzorov, potlačenie indikácie ťažného zariadenia a funkciu MUTE.

Viac detailov


132,00 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Parkovací modul PM FBSN-4S je kvalitným európskym produktom. Model 4S je vybavený štyrmi senzormi, určenými pre pevnú montáž do zadného nárazníka.

Ultrazvukové senzory modulu snímajú priestor za autom. Zachytenú prekážkusignalizuje reproduktor, ktorý má nastaviteľnú hlasitosť v dvoch úrovniach. Na púzdre reproduktora je osadená červená LED dióda, ktorá taktiež signalizuje vzdialenosť prekážky blikaním. Čím bližšie je prekážka, tým rýchlejšie je pípanie reproduktora a blikanie LED diódy.

Balenie modulu obsahuje viacero druhov podložiek a držiakov pre senzory. Vhodný druh podložky je možné vybrať podľa potrebného sklonu senzorov. Senzory je možné montovať aj do kovového nárazníka a je možné nalakovať ich vo farbe karosérie.

Parkovací modul PM FBSN-4S umožňuje samostatné nastaveniemaximálneho dosahu zadných rohových a zadných stredových senzorov. Taktiež je možné nastaviť STOP zónu pre rohové a stredové snímače. Modul je ďalej vybavený funkciou "Hook correction" - ktorá umožňuje nastavenie snímačov tak, aby nebrali do úvahy ťažné zariadenie, prípadne rezervné koleso na 5. dverách. Pri cúvaní s prívesným vozíkom je možné senzory deaktivovať - pomocou zapojenia kontaktu v zásuvke ťažného zariadenia, alebo zapojením externého vypínača. Modul má navyše aj voliteľné oneskorenie aktiváciesenzorov pre použitie v autách s automatickou prevodovkou.

Parkovací modul umožňuje navyše aj pripojenie výstupu "radio MUTE" - tento stlmí hlasitosť rádia po zaradení spiatočky (ak rádio podporuje funkciu MUTE).

Sada neobsahuje vŕtaciu frézu - podľa vybraného vhodného držiaka senzora je určený priemer diery - 18/22/24mm.

Senzory
Počet zadných senzorov: 4
Deformácia snímacieho uhla (ťažné, rezerva na 5. dverách): áno
Frekvencia senzorov: 40 kHz
Prelakovateľnosť: áno
Distančné podložky: áno
Displej a signalizácia
Zvuková: áno
Regulácia hlasitosti zvukovej signalizácie: áno
Zobrazenie najbližšej vzdialenosti od prekážky: Číselný údaj
Maximálna zaznamenaná vzdialenosť prekážky: 1.8 m
Signalizácia nulovej vzdialenosti od prekážky pri: 0,35 - 0,7 m (užívateľom nastaviteľné)
Ostatné parametre
Napájanie riadiacej jednotky: 9 - 30 V
Odber: < 0.35 A
Radio MUTE výstup: áno
Pracovná teplota: -25°C ― +70°C
Aktivácia spiatočkou: áno
Oneskorená aktivácia senzorov: áno
Dočasná deaktivácia (spínačom alebo zapojením zásuvky ťažného zariadenia): áno

Košík  

(prázdny)
Reklama