Produkty

Výrobcovia / značky

Lokalizátor GPS LOC

Lokalizátor GPS LOC

GPS LOC je lokalizátor určený pre samostatnú montáž alebo ako príslušenstvo k autoalarmom. Pri narušení alebo zmene GPS polohy vozidla lokalizátor zasiela SMS správy s GPS súradnicami o polohe vozidla.

Viac detailov

Znížená cena!
198,90 € s DPH

259,00 € s DPH


GPS LOC vám pomôže zabezpečiť a ochrániť vaše vozidlo (osobný automobil, nákladný automobil, motocykel, obytný príves, stavebný stroj, poľnohospodársky stroj, motorový čln atď.). V prípade odcudzenia stráženého vozidla vám zašle GPS lokalizátor v SMS správe aktuálnu pozíciu na váš mobilný telefón. Systém umožňuje naprogramovať 3 telefónne čísla. Prostredníctvom mobilného telefónu môžete jednoducho zobraziť na displeji aktuálnu mapu s polohou vozidla (mobilný telefón musí umožňovať pripojenie na internet). Pozíciu stráženého vozidla môžete tiež zobraziť prostredníctvom PC a webovej stránky http://www.satmaps.net .

Systém sa skládá z jednotky GPS lokalizátora a satelitnej GPS antény. V jednotke GPS lokalizátora je umiestená SIM karta mobilného GSM operátora. Môžete použiť paušálne alebo predplatené SIM karty mobilných operátorov. Pokiaľ sa rozhodnete použiť predplatenú SIM kartu, máte možnosť prostredníctvom svojho mobilného telefónu kontrolovať hodnotu kreditu. GPS LOC s vami bude komunikovať prostredníctvom SMS, preto je nutné pri voľbe mobilného operátora venovať zvýšenú pozornosť cenovým sadzbám za SMS služby. Doporučujeme pri SIM karte aktivovať službu zahraničný roaming pre prípad lokalizácie vozidla v zahraničí.

V súčasnej dobe odporúčame používať len SIM karty mobilných operátorov T Mobile a O2!

Technické parametre:
Použitý procesor: PHILIPS P89LPC932A1
GSM/GPS modul: Receiver 20 Channels, L1 1575.42 MHz, C/A code 1,023 MHz chip rate, Quad Bend GSM
Integrovaná GSM anténa: 900/1800/1900 MHz
Presnosť určovania polohy: Accuracy Position 2.5 m CEP
Hmotnosť: 72g
Rozmery: 68x20x60 mm
Spotreba: kľudový stav - 20mA
GPS ochrana - 40mA
STAND BY režim - 0mA

Obsah balenia:
1x riadiaca jednotka
1x GPS anténa
1x kabeláž

Košík  

(prázdny)
Reklama